fbpx

Projektygraficzne.

image
Odpowiednio wykonany projekt graficzny

100% przygotowania do druku/realizacji! Nigdy więcej niespodzianek!

Podstawą jest koncepcja - im lepiej się poznamy, tym lepiej się zrozumiemy

Naszą podstawową filozofią jest poznanie Klienta. Tak, dokładnie - musimy się dobrze poznać. Czasem wystarczy jedna rozmowa, spotkanie, aby dobrze określić potrzeby Klienta. Dlatego bardzo sporadycznie zdarza nam się wykonywać projekty tylko przez maila. Musimy wiedzieć jaki kolor lubisz, co się Tobie podoba, jaki styl preferujesz i oczywiście - co chcesz osiągnąć w danym projekcie. Wówczas możemy zaproponować dopasowane rozwiązanie.

Pomagamy określić, czego z zakresu projektu potrzebujesz. Nie czekamy na “gotowe” zlecenie.
Nie masz pomysłu? Nie ma problemu, wystarczy jedna rozmowa lub spotkanie, a zaproponujemy dopasowane rozwiązanie
Masz własną koncepcję? Super! Przełożymy ją na gotowy projekt.

Zanim zabierzemy się do konktetów

Najpierw wykonujemy draft, wstępną koncepcję, którą przesyłamy Tobie do akceptacji. Dopiero gdy osiągniemy zadowalający dla Ciebie efekt, przystępujemy do dalszych prac.

Projekt dobrze przygotowany

Jesteśmy przekonani, że niejeden raz spotkałeś lub spotkałaś się z sytuacją, w której po wielotygodniowych pracach grafika, przekazujesz plik do drukarni i spotyka Ciebie niemiłe rozczarowanie - plik został odrzucony.
W przypadku naszych projektów takie sytuacje się praktycznie nie zdarzają! A dlaczego? A dlatego, że nie każdy grafik ma doświadczenie w prepressie czyli tzw przygotowaniem pliku do druku. My, z racji tego, że w skład naszej firmy wchodzi również drukarnia, mamy ogromne doświadczenie w przygotowywaniu plików pod druk cyfrowy, offsetowy, sitodruk, druk solwentowy, pliki do obróbki laserowej i CNC.

MADE WITH LOVE by logo
Do góry